Officers and Board

 Rada Dyrektorow PACBA
 
 1.  Waldemar Czerpak –  Prezydent / Dyrektor Wykonawczy PACBA
 2.  Piotr Urbanowicz –  Senior Prezydent
 3. Piotr Wyszkowski –  Vice Prezydent
 4. Krystyna Hryszko – Sekretarz PACBA
 5. Christopher Iciek –  Skarbnik PACBA
 6. Adam Steinberg –  Czlonek Rady Dyrektorow
 7. Andrzej Cichowski – Czlonek Rady Dyrektorow
 8. Arkadiusz Kogut –  Czlonek Rady Dyrektorow
 9. Mariusz Kosakowski – Czlonek Rady Dtrektorow 
 
Gratulujemy serdecznie powierzonych funkcji i zyczymy owocnej wspolpracy

Waldemar Czerpak – President 

email: waldekc@pacba.org

Phone:630-935-2455 

 

Piotr Urbanowicz – Senior President 

email:  piotru@pacba.org

Phone: 847-630-3439

 

 

Piotr Wyszkowski – Vice President 

email: piotrw@pacba.org

Phone: 847-951-5022

 piotr

Krystyna Hryszko – Secretary  

email: krystynah@pacba.org

Phone: 773-805-7799

 krystyna Hryszko

Christopher Iciek – Treasurer –

email: christopheri@pacba.org

Phone: 773-805-7799

 

Adam Steinberg – 

email: adams@pacba.org

Phone: 312-671-7338

 adam-steinberg-big2

Andrzej Cichowski

email: andrzejc@pacba.org

Phone: 773-817-9200

 

Arkadiusz Kogut

email: arekk@pacba.org

Phone: 414-477-4209

 

Mariusz Kosakowski